Drukuj stronę

Wydarzenia

Szkolenie „Austria – możliwości ekspansji dla polskich przedsiębiorców” - Kraków, 9.03.2016

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt.„Austria – możliwości ekspansji dla polskich przedsiębiorców”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 9 marca 2016 r. o godz. 9.30.
Szkolenie skierowane jest  do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, zamierzających zawierać umowy z partnerami austriackimi, a także do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w Austrii. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z informacjami nt. rynku austriackiego, podmiotów wspierających, różnic kulturowych, a także z prawnymi i praktycznymi aspektami rozpoczynania działalności gospodarczej oraz zawierania umów z austriackimi kontrahentami.
Szkolenie poprowadzi Pani dr Magdalena Makieła  -  adwokat specjalizujący się w problematyce prawa gospodarczego oraz mediator w sprawach gospodarczych i cywilnych. Doktor nauk prawnych w dyscyplinie prawo, ze specjalnością Prawo Międzynarodowe Publiczne, autor licznych publikacji naukowych. Właściciel Kancelarii Adwokackiej, która jest członkiem Polsko - Austriackiej Inicjatywy Współpracy Gospodarczej z siedzibą w Wiedniu, współpracującej z wiedeńskimi kancelariami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                           
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl


EUR PLN CHARTS