Drukuj stronę

Wydarzenia

Coroczne spotkanie branży spożywczej organizowane przez REGAL

Bliska odległość austriackiego rynku od Polski, krótki czas transportu przewożonej żywności pozwalający na zachowanie jej świeżości, relatywnie niskie koszty transportu i ubezpieczeń, duża Polonia w Austrii licząca ok. 100 tys. jako potencjalni nabywcy naszej żywności (nawyki kulinarne) oraz możliwość zainteresowania Austriaków polską ofertą spożywczą, skłania Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu do przedłożenia niewiążącej nas propozycji pozwalającej na dotarcie do dystrybutorów żywności na rynku austriackim.

W dniu 14 czerwca 2012 r. w Wiedniu, na terenie Wiedeńskiego Kompleksu Targowego odbędzie się międzynarodowe, specjalistyczne spotkanie „REGAL Branchentreff” (zamknięte dla ludności). W spotkaniu uczestniczą zagraniczni i austriaccy producenci głównie art. spożywczych oraz kierownicy zakupu dużych austriackich sieci handlowych, takich jak REWE, HOFER, SPAR, Penny Markt, METRO, Lidl, ADEG i inne. Organizatorem spotkania jest opiniotwórczy miesięcznik markowych produktów i nowoczesnego handlu detalicznego REGAL (www.regal.at) . Miesięcznik ten jest adresowany głównie do kierowników zakupu wszystkich sieci handlowych (hurtowych i detalicznych).

W spotkaniu REGAL w dn. 14.06.2012 r. może uczestniczyć wybrany producent lub grupa polskich producentów żywności, z oferowanymi przez siebie produktami.

Ze strony Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wiedniu (będziemy uczestniczyć w targach na własnym, małym stoisku) pragniemy zapewnić o wszelkiej pomocy organizacyjno-technicznej, którą będziemy starali się zapewnić, uwzględniając nasze możliwości działania na terenie Austrii.

Pisemne zgłoszenia do udziału w REGAL Branchentreff należy przesłać bezpośrednio na następujący adres, a w kopii na adres:

Frau Mag. Angelika Wessely (lub Barbara Huber)

REGAL Verlags Ges. mbH
Florido Tower
Floridsdorfer Hauptstrasse 1
A-1210 Wien,
wessely@regal.at
Tel.: (00431) 368 67 13
Fax.: (00431) 368 67 13 18


EUR PLN CHARTS