Drukuj stronę

 

Polish Professional Women in Austria

 

Polish Professional Women in Austria (PPWA) to grupa networkowa stworzona dla Polek aktywnych zawodowo w Austrii. Naszym celem jest zrzeszanie i promocja kobiet sukcesu. 

 

PPWA powstała w czerwcu 2015 roku przy PAIWG (Polsko-Austriacka Inicjatywa Współpracy Gospodarczej). Inicjatorką i założycielką tej grupy jest mgr Barbara Kaminska-Szuba, wieloletnia prezeska PAIWG. 

 

Misją PPWA jest promowanie przedsiębiorczości i networkingu wśród kobiet, a także wspieranie niezależności i kreatywności kobiet zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej.

 

PPWA wspiera kobiety, które wyróżniają się aktywnością zawodową i podejmują wyzwania współczesnego świata oraz przyczyniają się do zmiany wizerunku kobiety w społeczeństwie. 

 

PPWA wspiera osobisty rozwój kobiet, rozwój zawodowy, wymianę informacji, doświadczeń i kontaktów oraz biznesową kooperację, ponieważ uważamy, że aspekty te są bardzo ważne w drodze do osiągnięcia zawodowego sukcesu. 

 

PPWA funkcjonuje jako grupa zamknięta. Nasze członkinie to przedstawicielki różnych zawodów i branż, które doskonale radzą sobie na austriackim rynku pracy oraz w biznesie. Tym co nas łączy, poza miejscem zamieszkania, są ambicja, pasja, profesjonalizm, ciekawość świata i pozytywna energia.  

 

Jeśli jesteś:

  • Polką mieszkającą w Austrii,
  • kobietą aktywną zawodowo,
  • kobietą prowadzącą własną działalność gospodarczą,
  • pracowniczką korporacji,
  • absolwentką studiów wyższych, 
  • specjalistką w różnych obszarach,
  • kobietą ambitną, pozytywną i nie bojącą się wyzwań 

i chciałabyś zostać naszą członkinią, uczestniczyć w comiesięcznych spotkaniach networkingowych oraz organizowanych przez nas szkoleniach, skontaktuj się z nami. Do celów kontaktowych potrzebujemy Twój adres emailowy oraz numer telefonu. Spotkania grupy odbywają się w Wiedniu.

 

Kontakt: 

 

Telefon: +43 650 52 65 683

E-mail: office@polishprofessionalwomen.at

Web: http://polishprofessionalwomen.at

Facebook: https://www.facebook.com/paiwg.org/

 

EUR PLN CHARTS