Drukuj stronę

Supersnow w Austrii – oficjalne otwarcie nowej siedziby Supersnow w Tyrolu

6 października 2017 to kolejna ważna data w historii Supersnow, a Roppen w austriackim Tyrolu – istotny punkt na mapie rozwoju firmy. To właśnie w Roppen powstało nowe centrum dystrybucyjne, magazynowe, punkt w sieci infrastruktury logistycznej oraz przede wszystkim baza serwisowa Supersnow. W piątek 6 października nastąpiło oficjalne otwarcie nowej siedziby.

Na gali nie zabrakło najważniejszych osobistości z branży naśnieżania i sportów zimowych. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Adam Małysz, Apoloniusz Tajner, Burmistrz Roppen – Ingobert Mayr, uznani politycy Juergen Bodenseher oraz Jakob Wolf. Galę poprowadziła austriacka prezenterka Isabella Krassnitzer.

To szczególne wydarzenie dla Supersnow, dlatego dołożono wszelkich starań, aby ten wieczór zapadał Gościom w pamięci, a oddział w Roppen otworzył nowe perspektywy i długofalowe relacje. Nie zbrakło góralskich szczegółów i tyrolskich akcentów. Było, jak przystało na Supersnow, z klasą, nowocześnie, rodzinnie i elegancko.

Supersnow GmbH to spółka córka Supersnow S.A. - polskiej firmy istniejącej na rynku już 17 lat. Decyzję o budowie nowego oddziału podjęto w ramach realizacji długoterminowej strategii rozwoju. Celem inwestycji jest posiadanie najszerszej oferty produktowej w Europie Zachodniej, efektywnej obsługi klienta, szybkiej realizacji oraz dążenie do bycia liderem innowacyjnych rozwiązań dla branży naśnieżania


EUR PLN CHARTS