Drukuj stronę

Grela Mastela Wałecki Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Kancelaria powstała pierwotnie w 2001 roku dzięki współpracy młodego, dynamicznego zespołu prawników z doświadczonym radcą prawnym. Ukoronowaniem tej współpracy jest powołanie do życia w 2010 roku spółki partnerskiej Grela Mastela Wałecki Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska. Prowadzimy stałą współpracę z kancelariami z kraju i zagranicy, a wśród naszych Klientów są podmioty z całej Europy.

 

Kancelaria oferuje swoim Klientom kompleksową pomoc prawną. Specjalizujemy się w szczególności w obsłudze firm w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego,  prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych oraz prawa upadłościowego i naprawczego.  Oferujemy swoją pomoc prawną w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych w tym w szczególności budowlanych jak również reprezentujemy naszych klientów we wszelkich postępowaniach sądowych na terenie Polski. Obsługujemy Klientów z krajów Unii Europejskiej w ramach współpracy jako Kancelaria zrzeszona w organizacji Advoselect.  Nasi adwokacji biegle mówią w języku niemieckim oraz angielskim.

 

Poszukujemy  podmiotów austriackich działających na rynku polskim oraz takich, które mają dopiero zamiar zaistnieć na polskim rynku. Oferujemy usługi prawne jak wyżej opisane. Mówimy i piszemy w języku niemieckim.

 

Kontakt:

Grela Mastela Wałecki Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

Al. Płk. Władysława Beliny – Prażmowskiego 24
31-514 Kraków
Polska
Tel.: +48 12 638 85 30
Fax: +48 12 638 85 31
Osoba kontaktowa: Paweł Mastela

EUR PLN CHARTS