Drukuj stronę

EURO LABORA

Drukuj
1 2 3
Adres: Plac Wolności 1, 47-400 Racibórz
Tel.: +48 32 701 02 33
 
O Firmie i oferowane usługi:
Euro Labora to strategiczny partner w zakresie rekrutacji i selekcji personelu. Zdolności rozwojowe firmy oraz jej sukcesy na rynku są uzależnione nie tylko od zasobów kapitałowych i nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim od doskonale zorganizowanego, zintegrowanego i dobrze przygotowanego zespołu pracowników.
Jesteśmy elastyczni, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jeżeli potrzebują Państwo innych rozwiązań dla rozwoju własnej firmy, zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o nas uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej: www.euro-labora.com
 
Poszukiwany partner handlowy w Austrii:
Jeżeli prowadzą Państwo Agencję Pracy w Polsce lub za granicą oraz posiadają kontakty biznesowe z firmami poszukujących pracowników, Euro Labora oferuje Państwu atrakcyjne warunki długoterminowej współpracy. Dzięki naszym usługom skracają Państwo czas procesu rekrutacyjnego, co pozwala Państwu na skupieniu się na tym co najważniejsze, a więc na skutecznej obsłudze pracodawców lub klientów, gwarantując im wykwalifikowanych pracowników, na których zgłaszają zapotrzebowanie.

EUR PLN CHARTS