Drukuj stronę

BDO Sp. z o.o.

BDO Sp. z o.o.
W Polsce istniejemy od 1991 roku, posiadamy 5 biur: w Warszawie, w Poznaniu, w Katowicach, we Wrocławiu i w Krakowie. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci BDO, której początki sięgają 1963 r. Połączenie ścisłej międzynarodowej współpracy z lokalną, niezależną perspektywą od lat pozwala nam dostarczać usługi o jednolicie najwyższym standardzie, w każdym miejscu na świecie. Ściśle współpracujemy z BDO w Austrii, Szwajcarii i w Niemczech, dlatego stworzyliśmy interdyscyplinarny German Desk, który pozwala świadczyć nam kompleksowe usługi dla naszych niemieckojęzycznych klientów.
 
Założyciel BDO w Polsce – Dr André Helin jest jednym z nielicznych zagranicznych audytorów posiadających uprawnienia polskiego biegłego rewidenta. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze audytorskiej instytucji finansowych, badaniu sprawozdań finansowych krajowych i zagranicznych grup kapitałowych reprezentujących różne sektory, a także w doradztwie biznesowym, obsłudze fuzji i połączeń oraz w przygotowaniu spółek do obrotu publicznego. Jako ekspert w zakresie audytu, rachunkowości i finansów, jest cenionym doradcą i wykładowcą oraz autorem podręczników i artykułów wyznaczających standardy polskiej rachunkowości. Certyfikowany przez KIBR wykładowca obowiązkowych kursów dla biegłych rewidentów.

Usługi:

Jako firma doradcza świadczymy usługi w zakresie audytu, księgowości, outsourcingu kadr i płac, a także w zakresie doradztwa podatkowego, corporate finance, usług prawnych oraz szkoleń z wyżej wymienionych dziedzin.

Chcemy nawiązać kontakt z przedsiębiorstwami, które szukają kompleksowej obsługi w języku niemieckim, w zakresie audytu, księgowości, outsourcingu kadr i płac, doradztwa podatkowego, corporate finance, usług prawnych, czy też potrzebują szkoleń w wyżej wymienionym zakresie.


Dane kontaktowe:
BDO Sp. z o. o.
Postępu 12
02-676 Warszawa
Tel: +48 22 543 16 00
Fax: +48 22 543 16 001

EUR PLN CHARTS